Odznak ako menovka a tipy, kde nájde uplatnenie

Odznak ako menovka a tipy, kde nájde uplatnenie

Vedeli ste, že odznaky sú tu s nami už viac než 125 rokov? A že rozhodne nemusia plniť len funkciu propagačnú alebo politickú? S originálnym návrhom ide nepochybne ruku v ruke aj originálne využitie tohoto netradičného módneho doplnku. V mnohých situáciách naviac môže vlastnoručne navrhnutý odznak nahradiť klasické (a často) nudné menovky. Kde nájdu uplatnenie? Máme pre vás pár tipov!

5 dôvodov, prečo zrovna odznak od nás

 

  1. Pre výrobu používame len kvalitné materiály, ktoré vás prekvapia dlhou životnosťou a odolnosťou
  2. Vďaka praktickému konfigurátoru si odznak navrhnete presne podľa svojich predstáv a požiadavkov
  3. Zvoliť môžete väčšie i menšie priemery odznakov podľa toho, koľko informácií na ne chcete umiestniť
  4. Odznaky môžu plniť radu funkcií – od tých propagačných, cez upomienkové, až po dekoračné
  5. Naše odznaky sú cenovo dostupnou maličkosťou, ktorá rozhodne nezruinuje váš rodinný rozpočet

Nudné menovky sú out

 

Nech už plánujete svadbu, oslavu, alebo tábor, pravdepodobne budete riešiť, ako jeho účastníkov vzájomne predstaviť a zoznámiť. Čo tak pre tento krát vymeniť nudné papierové alebo plastové menovky za originálne odznaky? Nielen, že ich jednoducho umiestnite na stôl alebo odev, taktiež účastníkom akcie zostanoú v podobe milej pripomienky a originálneho darčeku. Kde tieto netradičné menovky využijete?

Plesy: aj na plesoch budete pravdepodobne klásť dôraz na zasadací poriadok hostí. Pokiaľ ide o menší ples na malej dedine, označte miesta priamo menami hostí. V opačnom prípade nechajte na odznaku vytlačiť číslo vstupenky s informáciami o aktuálnom ročníku plesu (napr. miesto konania, dátum, tému apod.), čím pre hostí opäť vytvoríte milú maličkosť a originálny darček, ktorý im bude túto slávnosť pripomínať.

 

Praktický tip záverom: Pokiaľ potrebujete navrhnúť pre každý odznak iný údaj, jednoducho ho do nášho konfigurátora zadáte pomocou zoznamu mien. Táto možnosť na vás čaká v sekcii „Vlastný text“.

 

Zdroj foto: unsplash.com, CHUTTERSNAP/@chuttersnap

 


25. 11. 2021