Doprava a platba

Doprava

Doprava zdarma

Od objednávky nad 50 € máte dopravu zdarma pri nasledujúcich typoch dopravy:

  • Kuriér
  • Osobný odber v Zásielkovni

Kuriér

Kuriér doručí Vašu zásielku do 3 až 4 pracovných dní po celej SR. Pri odoslaní balíka od nás Vám bude zaslané oznámenie prostredníctvom SMS s číslom balíka. V prípade neúspešného doručenia zásielky obdržíte email.

  • Dopravné bez dobierky 3.8 €
  • Dopravné s dobierkou 3.8 € + 1.8 € (5.6 €)

Osobný odber cez Zásielkovňu

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na ľubovoľnej pobočke Zásielkovne Po odovzdaní zásielky do Zásielkovne Vám bude zaslané oznámenie prostredníctvom SMS s číslom zásielky. Toto číslo je nutné predložiť pri prevzatí zásielky.

  • Dopravné bez dobierky 2.5 €
  • Dopravné s dobierkou 2.5 € + 1.4 € (5.6 €)

Platba

Prevod na účet

Bankovný prevod na náš účet SK3183300000002501807821 vedený u FIO banky. Pre klientov FIO banky je prevod okamžitý, u klientov ostatných bánk trvá prevod 1-2 pracovné dni.

Platba kreditnou kartou

Okamžitá platba kreditnou kartou cez spoločnosť GoPay. Platba je pripísaná na účet okamžite.

Dobierka

Platba pri prevzatí tovaru od kuriéra.

 

Na faktúry sa spotrebujú tony papiera! Preto ich posielame v elektronickej podobe. Pokiaľ by ste potrebovali faktúru vytlačiť a priložiť, napíšte nám na info@urobsiodznak.sk

Doba dodania

Na výrobu si vyhradzujeme maximálne 5 pracovných dní odo dňa prijatia. Pokiaľ je objednávka prijatá po 17:00, počíta sa ako deň prijatia následujúci pracovný deň.

Expresná výroba Garantovaná výrobné lehota do 24 hodín. Príplatok 5 € + 10% z celkovej ceny. U objednávok nad 1000 kusov nás prosím vopred kontaktujte.

Pokiaľ by ste potrebovali objednávku vyrobiť skôr, napíšte nám to buď do poznámky alebo na email info@urobsiodznak.sk a my sa Vám pokúsime vyjsť v ústrety.