Chcete si u nás nechať vyrobiť odznak? Poradíme, ako na to!

Chcete si u nás nechať vyrobiť odznak? Poradíme, ako na to!

Tušili ste, že odznaky sú tu s nami už viac než 125 rokov? Ich podoba sa síce v priebehu rokov menila a zdokonaľovala, stále ale ide o obľúbený módny doplnok i nezbytný propagačný predmet so širokým spektrom využitia. Plánujete si u nás nechať vyrobiť originálny a vlastnoručne navrhnutý odznak? Poradíme, ako na to a pridáme aj pár praktických tipov!

5 dôvodov, prečo chcieť odznaky zrovna od nás:

 

 1. Odznak si sami navrhnete pomocou nášho intuitívneho konfigurátora
 2. Milá pozornosť je zároveň cenovo dostupnou maličkosťou, ktorá nezruinuje váš domáci rozpočet
 3. K výrobe používame len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré vás prekvapia nie len svojim vzhľadom, ale hlavne životnosťou
 4. Pri výrobe dbáme na maximálnu starostlivosť a precíznosť
 5. Originálny darček, ktorý sa neopozerá, vyrábame bez zbytočných prieťahov a urobíme všetko pre to, aby u vás bol čo najskôr

Nechajte sa inšpirovať alebo realizujte vlastný nápad

 

Zatúžili ste po originálnom odznaku? Skvelé! Pokiaľ zatiaľ nemáte vlastné predstavy, nechajte sa inšpirovať odznakmi, ktoré sme vyrobili pre iných zákazníkov. 

Inšpirovať sa môžete i v kategórii propagačných predmetov, ktorá zahŕňa klasické reklamné maličkosti, alei placky propagujúcí názor jednotlivca či skupiny alebo odznáčiky, ktoré môžete dosť dobre použiť ako originálny suvenír.

Chcete robiť radosť? Pozrite do súvisiacej kategórie alebo darujte svojim najbližším originálny odznak ako pripomienku dôležitého životného miľnika alebo významnej udalosti. Máte o odznaku originálnu predstavu? Není nič ľahšie, než sa vrhnúť na ich tvorbu!

Vyrobte si originálne odznaky v 10 jednoduchých krokoch:

 

 1. Ako prvné kliknite na slovné spojenie „Chcem vlastný motív“ a v ľavom hornom rohu vedľa nápisu „Chcem si navrhnúť“ zvoľte typ výrobku, ktorý si u nás plánujete nechať vyrobiť. K dispozícii sú nie len odznaky, ale tiež magnetky, kľúčenky, otvárače, piny s motýlikom alebo zrkadielka.

 2. Ak ste vybrali možnosť odznaku, navrhnite si ich veľkosť. Tu je potreba zvoliť s ohľadom na to, akú funkciu bude odznak plniť a čo všetko naň hodláte umiestniť. Pokiaľ potrebujete odznak doplniť o viac informácií, voľte väčšie priemery (minimálne 37 mm). V prípade, že má odznak slúžiť ako decentný doplnok, vsaďte na menší rozmer (asi 25 – 32 mm).

 3. Ďalším krokom je výber barevného pozadia odznaku. Netrafili sme sa vám vzorníkom do vkusu? Jednoducho zvoľte tlačítko „+“ a konkrétnu farbu zadajte pomocou RGB kódu. Pre výber konkrétnej farby môžete použiť praktickú pomôcku z tejto stránky.

 4. Teraz už pokračujte k nahraniu vlastného motívu alebo obrázku z počítača či internetu. Motív si ale tiež môžete jednoducho pripraviť sami vo formáte PDF. Inštrukcie pre formátovanie dokumentu a nahraniu nájdete po stlačení odpovedajúceho tlačítka (Manuál pre prípravu PDF).

 5. Vložili ste fotku, motív alebo obrázok? Doplňte odznak o originálny text! V tomto kroku si jednoducho navolíte nie len jeho veľkosť, ale tiež zakrivenie, vrstvenie, zarovnanie a font.

 6. Ak hodláte odznaky využiť ako menovky, vyberte možnosť „Vloženie zoznamu mien“, na základe ktorej sa vytvorí jeden originálny odznak pre každé meno.

 7. Blížíme sa ku zdárnemu koncu! Ste so svojim odznakom spokojní? Navoľte si počet kusov, ktoré nám pošlete do výroby, a skontrolujte výslednú cenu zákazky.

 8. Ak si s niečím neviete rady, kliknite na posledné tlačítko „Pomoc“, kde nájdete odpovede na najčastejšie dotazy, prípadne telefón alebo e-mailovú adresu, prostredníctvom ktorej sa budeme snažiť vyriešiť i tie najzapeklitejšie dotazy a problémy.

 9. Pokiaľ je všetko v poriadku, zadajte objednávku do výroby a začnite sa tešiť na výsledok!

 10. Za ako dlho zvládneme odznaky vyrobiť? Pokiaľ na ne naozaj ponáhľate, zvoľte expresnú výrobu, vďaka ktorej môžeme odznaky vyrobiť ešte ten istý deň. Bežná doba výroby sa ale štandardne pohybuje okolo dvch až štyroch dní.

Máte niečo na srdci? Sme na príjme!

 

Potrebujete sa ohľadom výroby odznakov na čokoľvek spýtať? Alebo pre nás máte super tip na vylepšenie nášho konfigurátora či webu? Neváhajte nám napísať na mail chcem@urobsiodznak.sk. Od 9. do 17. sme pre vás tiež na telefónnej linke +420 792 230 462, kde radi pomôžeme nie len so samotnou výrobou originálneho darčeku alebo propagačného predmetu, ale i veškerými dotazmi, ktoré si pre nás pripravíte.

 

„Zdroj obrázku: freepik.com/@rawpixel-com“


28. 10. 2021