Odznaky na propagáciu

Odznaky, magnetky, otvárače, kľúčenky, zrkadielka… urobte si reklamu inak než ostatní. Buďte originálni a navrhnite si vlastný motív, ktorým sa chcete prezentovať.

Odznaky na pamiatku

Reklamné predmety

Dajte si vyrobiť štýlové odznaky a urobte si reklamu šikovnejšie než vaša konkurencia.
Ľudia radšej nosia odznaky, než letáčiky.

Odznaky na pamiatku

Suveníry

Chcete predávať predmety s motívom vášho mesta, hradu alebo iných pamiatok z vášho okolia? Dajte si ich vyrobiť u nás presne podľa vašich predstáv. Napríklad formou fotomagnetiek alebo odznakov, ktoré si turisti môžu pripnúť na batoh.

Odznaky na pamiatku

Merchandise

Máte kapelu alebo nejaký projekt s vlastnou značkou, ktorú by ľudia chceli podporiť a šíriť ďalej? Skúste im ponúknuť odznaky s unikátnym motívom, ktoré môžu nosiť všade so sebou.

Odznaky na pamiatku

Propagácia názorov

Nehenbíš sa za svoje názory, naopak chceš, aby o nich všetci vedeli? Povedz to odznakmi. Môžeš si vytvárať ľubovoľné sady a pripnúť si ich na čokoľvek.

Odznaky na pamiatku

Propagácia komunity

Vediete skupinu ľudí, ktorú spája spoločná snaha či názor? Dajte si vyrobiť predmety, ktoré to povedia za vás kamkoľvek prídete. Získajte tak formu propagácie a možno aj nejakých nových členov.

Odznaky na pamiatku

Promo pre udalosti

Organizujete udalosť a chcete, aby o nej vedelo čo najviac ľudí? Alebo chcete dať účastníkom malý darček, ktorý bude zároveň robiť reklamu budúcemu ročníku? Skúste to pomocou odznakov s pekným motívom v téme vašej udalosti.

Chcem odznaky na propagáciu

Na čo ešte využiť odznaky?