Plánujete svadbu? Inšpirujte sa aktuálnymi trendami!

Plánujete svadbu? Inšpirujte sa aktuálnymi trendami!

Plánovanie svadieb poznamenala v minulých rokoch pandémia koronavírusu. Ak ste svadbu posunuli alebo naplánovali na tento rok, prezradíme vám aké trendy, farby, materiály a tradície budú in! Nechajte sa inšpirovať farebnými kombináciami, netradičným riešením svadobných mašličiek alebo menoviek, či vtipnými citátmi, ktoré svadbu vyšperkujú do dokonalosti!

 

Svadby oznámené online a cez všedné dni

Niektoré páry termín svojej svadby presúvali kvôli stále trvajúcej pandémii do ďalšieho roku a obľúbené piatkové a sobotné termíny tak môžu byť už obsadené. V roku 2022 by preto mohlo byť o niečo obvyklejšie, že sa obrad bude konať cez pracovný deň – pokojne v stredu alebo vo štvrtok. Výhodou sú nižšie ceny prenájmov a ubytovania a bohatá ponuka termínov. Pandémia zmenila aj spôsob oznamovania veľkého dňa budúcich novomanželov. Zatiaľ, čo predtým sme si nedokázali predstaviť svadbu bez oficiálneho tlačeného oznámenia, dnes sa tento dokument presúva skôr do online prostredia. Má to hneď niekoľko výhod: nižšie náklady, takisto ohľaduplnosť k životnému prostrediu a možnosť zmeniť termín alebo miesto bez dodatočných výdajov.

Svadobné farby a materiály roku 2022

Frustrácia z toho, že veľa neviest muselo v posledných dvoch rokoch zrušiť z dôvodu covidu svadbu, sa do trendov prepíše túžbou po bohatstve a objeme. V kurze tak budú tylové volány, naberané sukne, ale napríklad aj nesmrteľná čipka zdobená kryštálmi, flitrami alebo perličkami. Prím hrajú odtiene lomenej bielej, nude, pudrová a ivory.

Čo sa týka materiálov, aj tu bude opäť zrejmý návrat ku koreňom a udržateľnosti. In budú prírodné materiály, kvety, drevo a tzv. upcycling, pomocou ktorého premeníte staré a nepoužívané veci na dokonalé svadobné dekorácie. Nebojte sa ani netradičných doplnkov, ktorými vám môžu byť naše odznaky. Ako ich na svadbe využiť?

Odznak ako „must have“ každej svadby

Originálne odznaky z našej dielne môžu dobre nahradiť klasické svadobné mašličky, ktoré pripnete na šaty a obleky svadobčanov. Použiť ich môžete tiež ako menovky na slávnostne prestretú svadobnú tabuľu alebo výhru v obľúbenej svadobnej tombole či iných hrách. Takisto sú skvelou spomienkou na váš veľký deň pre všetkých zúčastnených, ktorým môžete jeden takýto odznak pripnúť napríklad k balíčku s koláčikmi, zákuskami alebo inými drobnými darčekmi.

 

Čo by nemalo chýbať na svadobnom odznaku?

Nepochybne dátum svadby a minimálne iniciály svadobčanov. Ak sa rozhodnete pre odznaky s väčším priemerom (ideálne 37 mm a väčšie), môžete ich doplniť vtipným citátom alebo mottom:

 

Okrem citátov alebo mott môžete svadobné odznaky doplniť kratšími vtipmi a ak patríte medzi milovníkov filmových trhákov alebo seriálových obľúbencov, pokojne symboly alebo hlášky z nich smelo prepašujte na svadobný odznak.

Originálne svadobné odznaky vyrobíte v 5 krokoch:

 

  1. Pomocou nášho praktického a intuitívneho konfigurátora si navrhnete veľkosť odznaku
  2. Vyberte si jej farebné pozadie (alebo sa nechajte inšpirovať tu)
  3. Ak má byť súčasťou odznaku fotografia alebo vlastnoručne navrhnutý obrázok, pridajte ho v ďalšom kroku.
  4. Doplňte text , prípadne zvoľte možnosť zoznamu mien (pri odznakoch, ktoré budú slúžiť namiesto svadobných mašličiek alebo klasických menoviek).
  5. Zvoľte počet kusov, skontrolujte výslednú cenu objednávky a pošlite ju k nám do výroby

Ako dlho nám zaberie odznaky vyrobiť? Ak sa ponáhľate, zvoľte expresnú výrobu, vďaka ktorej môžeme odznaky vyrobiť ešte v ten deň. Bežná doba výroby sa ale štandardne pohybuje okolo dvoch až štyroch dní. A nebojte sa, ku každej objednávke vám  prihodíme ešte pár kusov odznakov navyše. Napríklad na pamiatku vášho veľkého dňa...

„Zdroj obrázku: freepik.com/@ senivpetro“

 

 

 

 


11. 4. 2022