Originálne vianočné odznaky: farby a motívy pre rok 2021

Originálne vianočné odznaky: farby a motívy pre rok 2021

Do najkrajších sviatkov v roku zostáva posledných pár týždňov. Začínate sa pripravovať na vianočnú pohodu s predstihom? Potom vám iste príde vhod dnešný článok, v ktorom prezradíme, aké farby a trendy budú tieto Vianoce „in“ a zároveň pripojíme pár tipov na vianočné maličkosti, ktoré skvele poslúžia ako pripomienka kúzelných sviatkov, ozdoba na vianočnom stromečku alebo dekorácia slávnostne prestrenej tabule.

Slávnostná biela v kombinácii s pastelovými tónmi

 

Prvou lastovičkou, ktorá mala za cieľ udávať trendy v oblasti farieb a dekorácií tohtoročných Vianoc, bol nepochybne vianočný veľtrh vo Frankfurte nad Mohanom, ktorý tento rok už tradične prebehol na prelome januára a februára.

Práve tu bola odhalená farba Vianoc pre rok 2021. Milovníci tradícií iste zajásajú, že touto farbou bola slavnostná biela, ktorá je pre obdobie vianočných sviatkov jednoducho typická. Nesmrteľnú bielu potom budú tento rok doplňovať dekorácie v pastelových farbách. 

Prírodné materiály aj veľké kvety

 

Čo sa týka samotných dekorácií, viesť budú ozdoby z prírodných materiálov a veľké kvety. Tie sa nebojte vyberať nie len v bielych a pastelových odtieňoch. Pre dokonalý slavnostný nádych sa nemusíte vyvarovať ani strieborného alebo zlatého zdobenia. Vždy ale pamätajte na pravidlo, ktoré hovorí, že kombinovať by ste nemali viac, než tri farby.

Kľudné farebné kombinácie odpovedajú aj populárnemu škandinávskemu štýlu, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy. Práve severská filozofia domácej pohody zvaná hygge sa k tohtoročným farebným trendom skvele hodí! Farby a trendy Vianoc 2021 nám tak sľubujú dokonalý odpočinok a to je presne to, po čom na Vianoce všetci nepochybne túžime.

 

Pojmite Vianoce netradične

 

Okrem klasických dekorácií v podobe svetielok, sviečok, guličiek alebo kvetinových dekorácií skúste tento rok domácnosť obzvláštniť i menej tradičnými ozdobami. A pretože práve čítate blog o našich odznakoch, potom iste tušíte, ktoré dekorácie máme na mysli.

Odznaky vo farbách Vianoc naviac môžu plniť rovno niekoľko funkcií. Použiť ich môžete nielen ako menovky a dekorácie na slavnostne prestrenú tabuľu, suplovať môžu i dekoračné banky na vianočnom stromčeku, prípadne nimi môžete označiť darčeky, ktoré pod ním ostatní najdú. Ani tu sa fantázii medze nekladú.

 

Praktické tipy, ako na vianočné odznaky

 

Pripravte sa na Vianoce s predstihom

 

Zhánať darčeky na poslednú chvíľu je neekonomické a často zbytočne stresujúce. Preto začnite riešiť Vianoce s predstihom. Vo finále ušetríte nielen peniaze, ale aj drahocenný čas a hlavne nervy. Odznaky si pomocou nášho konfigurátora jednoducho navrhnete a my sa potom už postaráme o to, nech sa k vám dostanú pokiaľ možno čo najskôr. Chýba vám inšpirácia? Nakuknite tu alebo sa nechajte inšpirovať predošlým článkom. Potrebujete sa na niečo spýtať? Neváhajte nám napísať alebo zavolať!


„Zdroj obrázku: freepik.com/@pvproductions


20. 1. 2022