Majte svojho domáceho miláčika neustále pri sebe

Majte svojho domáceho miláčika neustále pri sebe

Slováci zbožňujú domácich miláčikov. Pravidelne to dokazujú počty chovaných psov a zvierat v tuzemských domácnostiach. Na Slovensku je veľké množstvo domácností s jedným alebo viacerými domácimi zvieratkami. Ak sa zaraďujete medzi hrdých majiteľov chlpatých miláčikov, či už máte v obľube psov, mačky, vtáčikov, alebo nejakých drobnejších obyvateľov vašej domácnosti, máme pre vás tip, ako ich mať neustále pri sebe.

S miláčikom na každom kroku 

Či už sa pozeráte do smutných psích očí každé ráno pred odchodom do práce alebo reagujete na typický urazený mačací výraz pri odlete na vytúženú dovolenku, určite premýšľate, ako mať svojho chlpáča stále pri sebe. A to pokojne aj desiatky či stovky kilometrov od miesta, kde sa práve nachádza vaše zvieratko. Ak nechcete siahať k trvalému riešeniu v podobe napríklad tetovania, mohla by vás zaujať možnosť originálnych odznakov so zvieracím motívom, ktoré si u nás jednoducho navrhnete pomocou praktického a intuitívneho konfigurátora.

Obľúbená fotka a výročie „prinesenín“

Odznak, pre ktorý používame len tie najkvalitnejšie materiály, je skvelý doplnok a zároveň pripomienka vylomenín vášho súčasného zvieracieho miláčika a spoločne strávených rokov s tým, ktorý vás už bohužiaľ opustil. Pripnúť si ho jednoducho môžete na tašku, kabelku, tričko alebo napríklad opasok, či šiltovku. Na odznak si môžete dať nie len samotnú fotografiu vášho chlpatého miláčika, ale napríklad aj dátum jeho narodenín, či „prinesenín“  (v prípade psíkov z útulku alebo chlpáčov zachránených z vonku).

Originalite a fantázii sa medze nekladú

Okrem fotky vášho miláčika môžete odznak (ideálne ten s priemerom väčším ako 37 mm) vybaviť vtipným aj dojemným citátom, obľúbenou hláškou z kultového filmu alebo akýmkoľvek ďalším textom, ktorý si so zvieratkom spájate. Zároveň môžete odznakom vyjadriť svoj názor alebo pobaviť okolie. Tu je pár tipov na texty, ktorými takýto „zvierací odznak“ ozvláštniť:

 

 

 

Ako na dokonalú spomienku?

Či už túžite mať svojho miláčika neustále pri sebe alebo si chcete originálnym odznakom pripomenúť spoločne strávené roky, máme pre vás jednoduchý tip, ako si takýto odznak jednoducho vytvoriť. To všetko samozrejme online a v pohodlí vášho domova.

  1. Pomocou nášho praktického a intuitívneho konfigurátora si navrhnite veľkosť odznaku.
  2. V ďalšom kroku si vyberte jeho farebné pozadie (ak si nevyberiete z doporučených farieb, navrhnite si vlastnú, pomocou kódu z tabuľky tu).
  3. Ak má byť súčasťou odznaku fotografia, alebo vlastnoručne navrhnutý obrázok, pridajte ho v ďalšom kroku (tu je manuál na prípravu PDF).
  4. Doplňte text, ktorý bude súčasťou odznaku.
  5. V poslednom kroku zvoľte počet kusov, skontrolujte výslednú cenu objednávky a pošlite ju k nám do výroby.

Za ako dlho sa môžete tešiť z originálnych odznakov? Bežná doba výroby sa štandardne pohybuje okolo dvoch až štyroch dní. Ak sa s odznakmi naozaj ponáhľate, zvoľte expresnú výrobu, vďaka ktorej môžeme odznaky vyrobiť ešte v ten deň.

„Zdroj obrázku: freepik.com/@ senivpetro“


11. 4. 2022